Przedmiot/ Specjalizacja |
Nazwisko i imię |
Specjaliści pedagogiki opiekuńczo -wychowawczej i terapeuci |
Lucyna Mazur - pedagog, terapeuta pedagogiczny
Lucyna Makowska - pedagog, terapeuta pedagogiczny, logopeda
Elżbieta Rokujżo - psycholog
Paweł Koch- pedagog Miejskiej Poradni Psychologiczno - Pedagogicznej
|
Nauczyciele języka polskiego |
Anna Miejska
Aleksandra Tokarek
Agnieszka Pawelec
Joanna Krasnodębska
Anna Zwierzyńska
|
Nauczyciele matematyki
|
Małgorzata Gawryś-Gnatowicz
Bożena Śniatowska
Ewa Elias
Anna Drynda
Izabela Kamińska
Irena Juńczyk
|
Nauczyciele języków obcych
|
Jarosław Matusz – j. angielski
Aleksandra Krajewska - j. angielski
Iwona Popielska – j. francuski
Anna Milejska – j. rosyjski
Beata Zgolik-Mrozek - j. niemiecki
|
Nauczyciele wychowania fizycznego |
Magdalena Czech - piłka ręczna
Mariola Wojciechowska - szermierka
Paweł Nowicki - piłka nożna
Iwona Amrogowicz - koszykówka
Katarzyna Miernicka - judo, koszykówka
|
Nauczyciele historii |
Joanna Krasnodębska
Joanna Kotowska
Ewa Wąsowska
Agnieszka Pawelec
|
Nauczyciele WOS i WDŻ
|
Joanna Krasnodębska
Joanna Kotowska
Irena Juńczyk
Małgorzata Majchrzak-Blicharz
|
Nauczyciele biologii |
Małgorzata Majchrzak-Blicharz
Helena Jasińska
|
Nauczyciele geografii
|
Magalena Czech
Ewa Wąsowska
Helena Jasińska
|
Nauczyciele sztuki |
Katarzyna Miernicka – plastyka
Elżbieta Suchińska - plastyka
Beata Zgolik-Mrozek - muzyka
Dorota Nowacka - muzyka
|
Nauczyciele filozofii i etyki
|
Małgorzata Gawryś-Gnatowicz
Małgorzata Majchrzak-Blicharz
Aleksandra Tokarek
|
Nauczyciele fizyki |
Elżbieta Suchińska
Anna Drynda
Izabela Kamińska
|
Nauczyciele chemii
|
Anna Drynda
Irena Juńczyk
Helena Jasińska
|
Nauczyciele techniki i informatyki |
Małgorzata Gawryś-Gnatowicz
Robert Elias
Lucyna Mazur
Izabela Kamińska
|
Nauczyciele oligofrenopedagogiki |
Lucyna Mazur,
Lucyna Makowska,
Ewa Elias,
Anna Milejska
Irena Juńczyk
Iwona Amrogowicz
Katarzyna Miernicka
Anna Zwierzyńska
|
Nauczyciele biblioteki
|
Małgorzata Balwierczak
Elżbieta Suchińska
|
Nauczyciele terapii pedagogicznej(zajęć korekcyjno- kompensacyjnych), trenerzy ART
|
Lucyna Mazur
Lucyna Makowska
Elżbieta Rokujżo
|
Nauczyciele religii
|
Ks. Arnold Klita
Paweł Pieczonka
|
Nauczyciele edukacji dla bezpieczeństwa
|
Robert Elias
|
Podstawy przedsiębiorczości
|
Ewa Wąsowska
Beata Zgolik-Mrozek
|
Ekologia
|
Małgorzata Majchrzak-Blicharz
|